Wydrukuj temat

Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia do gazet?

Samuel SteinbornSzanowny Kliencie!


Nazywam się Samuel Steinborn i od kilku lat zajmuję się rozwojem znajdźto.pl. Nadchodzą u nas wielkie zmiany i chciałem poinformować Cię o nich osobiście. Od 24 lat wydajemy gazetę znajdźto.pl (dawniej pod nazwą Anonse) w północnej części Polski. Przez te wszystkie lata wielu z naszych klientów sprzedawało i kupowało za naszym pośrednictwem nieruchomości, samochody czy inne rzeczy z różnych kategorii. Ba, niektórzy nawet znajdowali swoją drugą połówkę.

Jednak czasy się zmieniają i tam, gdzie była gazeta, pojawił się internet. Dlatego zdecydowaliśmy o zakończeniu wydawania gazety znajdźto.pl. Ostatnie, historyczne gazety pojawiły się w kioskach 26.08 w wojewódzwie kujawsko-pomorskim oraz 29.08 w województwie pomorskim. Dzięki tej decydzji będziemy mogli skupić się wyłącznie na rozwoju portalu znajdźto.pl który będzie w dalszym ciągu ułatwiał kontakty pomiędzy kupującym a sprzedającym. Jednocześnie pozostajemy wierni założeniom, które towarzyszyły powstaniu gazety – jako nieliczni, a może nawet jedyni nadal będziemy oferowali bezpłatne umieszczanie ogłoszeń w naszym serwisie internetowym (możesz je dodać, klikając TUTAJ).

Dziękuję w imieniu wszystkich klientów oraz pracowników znajdźto.pl za często wieloletnie wsparcie i korzystanie z naszych usług. Wierzę, że serwis znajdźto.pl będzie równie, albo i bardziej skuteczny w codziennym życiu i handlu.

 

Pozdrawiam,
Samuel Steinborn

 

Proszę czekać - ładowanie treści...