Artykuły


Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe?

dodano: 2017-11-06
W czasach konkurencyjności i innowacji na różnych rynkach zbytu, prześcignięcie konkurencji jest często zadaniem priorytetowym. Nie mniej istotnym aspektem jest zatrzymanie dotychczasowych klientów w firmie. Jedną z metod pozyskania klientów na stałe i zdobycia ich sympatii, są gadżety reklamowe.
czytaj więcej >>

Niszczycielskie wirusy szyfrujące

dodano: 2017-11-06
W ostatnim czasie ataki wirusów typu Ransomware występują co raz częściej na co raz większą skalę. Najpierw był Zepto, potem WannaCry, a następnie Petya. Na największe niebezpieczeństwo narażone są komputery i serwery, na których przechowywane są ważne dokumenty lub bazy danych – działania wirusa niestety nie można cofnąć.  Po zainfekowaniu stacji roboczej lub serwera wirus szyfruje wszystkie zgromadzone dane uniemożliwiając korzystanie z plików.
czytaj więcej >>

Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest

dodano: 2016-10-13
Alfa Romeo GiuliaOto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?
czytaj więcej >>

Renault Kadjar - videotest

dodano: 2016-05-17
Renault Kadjar to największy SUV w gamie tego francuskiego producenta. Reklamowany jako odskocznia od nudnego i szarego życia, obiecuje świetne wrażenia z jazdy. Czy potrafi dotrzymać tej obietnicy? Zobacz nasz test i dowiedz się!
czytaj więcej >>

Jeep Cherokee - videotest

dodano: 2016-04-29
Najnowszy Jeep Cherokee mocno polaryzuje nastroje. Jedni go kochają, inni nienawidzą. Wśród ortodoksyjnych miłośników Jeepa zapewne więcej jest tych drugich. Czy słusznie?

Podziękowania dla Auto-Mobil Jeep za udostępnienie auta! :)
czytaj więcej >>

Lexus NX300h - zobacz videotest

dodano: 2016-03-07
Lexus NX300hLexus. Chyba jedyna marka, która dla każdego swojego modelu ma też w ofercie wersję hybrydową. Tym razem testujemy dynamicznego SUVa - model NX300h.

Podziękowania dla Lexus Trójmiasto za udostępnienie auta! :)
czytaj więcej >>

Jeep Renegade - zobacz videotest

dodano: 2016-02-10
Jeep RenegadeJeep Renegade! I to Trailhawk, najbardziej terenowo nastawiony! Niejako bliźniak poprzedniego testu, Fiata 500X. Ale jeśli bliźniak, to chyba dwujajowy, bo nie tylko inaczej wygląda, ale ma też zupełnie inny charakter. Sprawdziłem go i w mieście, i w terenie - sami zobaczcie, czy to tylko miejski Jeep, czy może jednak coś więcej...
czytaj więcej >>

Fiat 500X - zobacz videotest

dodano: 2015-12-04

Fiat 500X! Myślałem, że będzie kolejnym, niezbyt porywającym samochodem. Testowałem kiedyś Peugeota 2008 który należy to tego samego segmentu - miejskich autek przerobionych na "terenówki". Był bardzo poprawny, nie zachwycił mnie jednak szczególnie. Dlatego niewiele spodziewałem się po 500X, zwłaszcza przy wcześniejszym zapoznaniu się z z rodzinnym 500L.

Czy 500X faktycznie ma w sobie pierwiastek viagry? Czyli zabawy? Odpowiedź w teście :)

czytaj więcej >>

BMW 2 Gran Tourer - zobacz videotest

dodano: 2015-11-12
BMW 2 Gran TourerNowy BMW 2 Gran Tourer to kompletne zerwanie z tradycją BMW. Napęd na przód, nadwozie typu VAN... czy fani marki kiedykolwiek wybaczą taką zmianę? I w kończy czy BMW 2 Gran Tourer jest po prostu dobrym vanem i czy wytrzyma porównanie z konkurencją? Zobacz nasz videotest.
czytaj więcej >>

Ford Focus 1.0 Ecoboost - zobacz videotest

dodano: 2015-11-03
Ford Focus EcoboostNowy Ford Focus stawia dużo znaków zapytania. Czy nadal jest najlepiej prowadzącym się kompaktem? Czy systemy wspomagające kierowcę są potrzebne? I w końcu - czy trzycylndrowy silnik o pojemności 1.0 ma sens w takim samochodzie? czytaj więcej >>

Ford Mustang GT - test na torze

dodano: 2015-10-15
Ford Mustang GTDzięki firmie Euro-Car z Gdyni na torze w Toruniu odbyły się jazdy nowy Fordem Mustangiem, który w końcu jest oficjalnie dostępny w sprzedaży na terenie Europy. Mieliśmy tam swojego wysłannika - zobaczcie, co sądzi o nowym Mustangu GT.
czytaj więcej >>

Mercedes SUV - jazdy przedpremierowe

dodano: 2015-09-11
 Mercedes GLC   W czwartek 10 września na torze Autodromu w Pszczółkach (woj. pomorskie) odbyły się przepremierowe pokazy i jazdy nowymi modelami Mercedesa z klasy SUV. Dzięki uprzejmości organizatora, Mercedes Witman z Gdańska, mieliśmy okazję się tam pojawić i przetestować dla Was najnowsze propozycje Mercedesa.

   
czytaj więcej >>

Proszę czekać - ładowanie treści...