Artykuły


Abarth 500 - zobacz videotest

dodano: 2015-07-08

Abarth 500Abarth 500 jest już dostępny na rynku od dłuższego czasu. Ale właśnie przeszedł delikatny lifting. Co się zmieniło? W stosunku do swojego dawcy nadwozia, Fiata 500, prawie wszystko. W stosunku do swojego wcześniejszego wydania - niewiele, ale konkretnie. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego testu wideo.

czytaj więcej >>

Nowa Skoda Superb Combi

dodano: 2015-05-26
Skoda Superb Combi

Dzisiaj Skoda pokazała nowego Superba w wersji Combi. W poprzedniej generacji wersja z pojemniejszym bagaznikiem stanowiła aż 35% wszystkich sprzedanych aut, dlatego nic w tym dziwnego, że Skoda dużo oczekuje od swojego nowego dziecka.
czytaj więcej >>

Grupa VAG nad Wörthersee - mocne wejście

dodano: 2015-05-15
VW Golf GTI Clubsport
Grupa VAG (Volkswagen Audi Group) od dawna bacznie obserwuje spotkanie fanów ich samochodów, które co roku odbywa się nad jeziorem Wörthersee. Olbrzymi zlot GTi Treffen okazał się być idealnym miejscem kontaktu firmy z najbardziej zagorzałymi fanami. Z tego powodu co roku prezentowane są tutaj nowości lub specjalne edycje poszczególnych marek Grupy. Nie inaczej jest w tym roku.
czytaj więcej >>

Toyota i Nissan - akcja serwisowa!

dodano: 2015-05-14
Nissan i Toyota wspólnie ogłosili przeprowadzenie akcji serwisowej, polegającej na wymianie wadliwych poduszek powietrznych. Ponad sześć milionów samochodów zostanie wezwanych do serwisu w celu sprawdzenia, czy poduszki powietrzne w razie wypadku nie zaszkodzą, zamiast pomóc.
czytaj więcej >>

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka

dodano: 2014-10-17


Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do opiekunek i niań - także rodzice są mile widziani.

czytaj więcej >>

Najcięższe zadania - Przemysław Saleta

dodano: 2014-10-02
  National Geographic ChannelJeśli jesteście zainteresowani tym, jak wygląda praca w ciężkich fizycznie zawodach, ten program jest dla Was!

National Geographic Channel przedstawia nowy program, w którym słynny mistrz boksu i kick-boxingu zmierzy się z najtrudniejszymi zadaniami różnych profesji.

Premiera serii odbędzie się w środę, 8 października, o godz. 22:00. czytaj więcej >>

Weterynarz radzi: borelioza

dodano: 2014-03-20

borelioza
Borelioza jako choroba odkleszczowa stanowi zagrożenie dla takich zwierząt jak konie, bydło, psy i koty, ale przede wszystkim jest ona bardzo groźną jednostką chorobową dla człowieka.
Trudno ją zdefiniować, przede wszystkim przez brak wyrazistych i pewnych objawów. Co więcej, sposobów jej leczenia również jest kilka, a kontrowersji wokół jej istoty jeszcze więcej.

czytaj więcej >>

Redlice w siewnikach zbożowych – talerzowa czy stopkowa?

dodano: 2014-03-19

siewniki
W siewnikach mechanicznych redlica stopkowa wciąż jest dość popularnym wyposażeniem i opiera się przewadze, jaką w siewnikach pneumatycznych ma redlica talerzowa. Czy taki stan rzeczy utrzyma się jeszcze długo? Czy konieczność przyspieszenia prac polowych całkiem wyprze redlicę płozową z narzędzi do siewu?

czytaj więcej >>

Mała retencja – jak zwiększyć zasobność gleb w wodę

dodano: 2014-03-19

O ile na brak wody z opadów człowiek nie ma wpływu, to może mieć wpływ na zatrzymanie i zagospodarowanie wody z okresu intensywnych opadów.

czytaj więcej >>

Wpływ rolnictwa ekologicznego na rolnictwo

dodano: 2013-11-05

rolnictwo ekologiczne
Rolnictwo ekologiczne wymaga większych nakładów pracy niż rolnictwo konwencjonalne, ale jest bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego i wytwarza wysokiej jakości artykuły spożywcze mało przetworzone.

czytaj więcej >>

SAMOspłacający się dom - czy to możliwe?

dodano: 2013-11-05

budownictwo energooszczędne
Masz dużą działkę budowlaną, ale brak ci pieniędzy na postawienie domu? Ten program jest właśnie dla ciebie. Kredyt spłaci się sam dzięki instalacji fotowoltaicznej, zapewniającej energię elektryczną mieszkańcom domu - nadmiar wytwarzanej energii sprzedawany jest do sieci i pokrywa koszty spłaty kredytu.

czytaj więcej >>

Biuro w mieszkaniu

dodano: 2013-10-21

biuro w mieszkaniu
Coraz więcej osób decyduje się swoją działalność gospodarczą lub niewielką firmę przenieść do własnego mieszkania. Nie każdy wie, jak urządzić pokój na potrzeby domowego biura, aby stał się funkcjonalny i wygodny. Nawet mały pokój może przeistoczyć się w komfortowe miejsce pracy.

czytaj więcej >>

Proszę czekać - ładowanie treści...