Artykuły / Usługi / Budowa domu


Certyfikat charakterystyki energetycznej. Sprawdź, zanim kupisz

dodano: 2012-07-24

certyfikat charakterystyki energetycznejKolejny pomysł ekologów czy krok w stronę racjonalizowania domowego budżetu? Wydaje się, że i jedno, i drugie, bo świadectwo charakterystyki energetycznej budynku ma być skutecznym instrumentem w walce o obniżenie zużycia energii dla pojedynczych budynków, a pośrednio również redukcji globalnej emisji gazów cieplarnianych. Obowiązek wprowadzenia certyfikatów energetycznych narzuciła na Polskę dyrektywa unijna, która zaczęła obowiązywać na początku 2009 roku.

 

czytaj więcej >>

Budujemy halę. Wybór dostawcy hali

dodano: 2012-06-01
Budujemy halę. Budowę warto powierzyć ekipom wskazanym przez dostawcę. Ważna jest umiejętność elastycznego dopasowania się handlowca do naszych potrzeb.
czytaj więcej >>

Budujemy halę. Jak dobrać budynek do potrzeb

dodano: 2012-05-29
Jeśli potrzebujemy budynku dla zwierząt, to wystarczająca jest hala nieizolowana. Nowocześni rolnicy i przedsiębiorcy rolni wiedzą, że warto inwestować nie w rozwiązania najtańsze lub opierać się wyłącznie na tradycji Rozpoczynamy cykl artykułów poświecony budynkom dla rolnictwa. Najlepsi fachowcy z branży podzielą się na naszych łamach swoją wiedzą na temat nowoczesnych budynków inwentarskich i do garażowania maszyn.
czytaj więcej >>

Proszę czekać - ładowanie treści...