Artykuły / Dla dzieci


Z dzieckiem na rowerze

dodano: 2013-07-19

przyczepka rowerowa
W specjalnym foteliku mocowanym na bagażniku roweru można przewozić dziecko nawet do 7 roku życia, choć większość maluchów w tym wieku samodzielnie już porusza się własnym jednośladem. Podpowiadamy, jak bezpiecznie przewozić dziecko, jadąc na rowerze.

czytaj więcej >>

Nowe wnętrze za grosze. Dekoracje ścienne

dodano: 2012-07-18

dekoracje ścienne

Twoje mieszkanie w zasadzie nie wymaga remontu, jest zadbane, czyste, meble nie są zniszczone i co więcej – wciąż je lubisz, ale korci cię, by coś zmienić i tym samym nadać wnętrzu nowy charakter. Nie masz ochoty na przewracanie wszystkiego do góry nogami, a jedynie na kosmetyczne zmiany – niezbyt pracochłonne, nie wymagające wiele czasu i środków finansowych.

czytaj więcej >>

Dziecko w podróży

dodano: 2012-07-06

fotelik samochodowy

Do przedszkola, szkoły, do dziadków, na balet, dodatkowe lekcje języka angielskiego, na wakacje – dzieci podróżują niemal tak często jak ich rodzice. I równie mocno narażone są na niebezpieczeństwa związane z pokonywaniem przestrzeni. Jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo w samochodzie, a jak gdy przewozimy je rowerem? Podpowiadamy, o czym należy pamiętać, by maluchowi zapewnić maksymalną ochronę podczas jazdy.

czytaj więcej >>

Wybieramy dziecięcy wózek

dodano: 2012-07-05

wóżek dziecięcyNa świat przychodzi dziecko. Zanim to jednak nastąpi, rodzice i dziadkowie, robią wszystko, by zetknięcie malucha z rzeczywistością było jak najprzyjemniejsze. Szykują dla niego pokój, kupują ubranka, kosmetyki, zabawki, łóżeczko, wózek… No właśnie, kupują wózek – ale od razu pojawia się pytanie, jak wybrać ten najodpowiedniejszy, który będzie wygodny zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica, a przy tym wytrzyma trudne warunki polskich dróg?

czytaj więcej >>

Proszę czekać - ładowanie treści...