Artykuły / Dla domu / Meble


Biuro w mieszkaniu

dodano: 2013-10-21

biuro w mieszkaniu
Coraz więcej osób decyduje się swoją działalność gospodarczą lub niewielką firmę przenieść do własnego mieszkania. Nie każdy wie, jak urządzić pokój na potrzeby domowego biura, aby stał się funkcjonalny i wygodny. Nawet mały pokój może przeistoczyć się w komfortowe miejsce pracy.

czytaj więcej >>

Stare meble nadają szyku wnętrzom. Sekrety renowacji

dodano: 2013-03-19

renowacja mebli
Moda na vintage weszła do naszych wnętrz na dobre. Nie ma się zresztą co dziwić temu zjawisku – styl vintage to powrót do tego, co najlepsze we wzornictwie XX wieku. Urządzający dziś własne mieszkanie chętnie sięgają po meble z piątej i szóstej dekady ubiegłego wieku, świetnie dopełniające nowoczesny wystrój. Problemem może jednak okazać się przywrócenie im ducha świetności.

czytaj więcej >>

Inspirujący powiew ze Skandynawii

dodano: 2012-10-22

styl skandynawskiProsty, funkcjonalny, a przy tym niezwykle estetyczny – styl skandynawski od wielu lat święci triumfy na światowych rynkach, a niedawno także na dobre zadomowił się w Polsce. Sekretów jego popularności należy upatrywać zarówno w jego uniwersalności, jak i w niezwykłej harmonii i przytulności, które nadaje każdemu wnętrzu. Czym się charakteryzuje?

czytaj więcej >>

Galeria stworzona na prywatny użytek

dodano: 2012-07-12

domowa galeria

Kilka ciekawie oprawionych i pomysłowo zawieszonych na ścianie zdjęć odmieni każde wnętrze, przydając mu dodatkowo zindywidualizowanego charakteru. Odpowiednio wyeksponowane fotografie przyciągną wzrok, skupią uwagę i staną się doskonałą dekoracją zarówno pokoju, przedpokoju, jak i kuchni.

czytaj więcej >>

Życie rodzinne ogniskuje się na kanapie

dodano: 2012-07-11

kanapa

Z jednej strony niezbędny element wyposażenia salonu, z drugiej ozdoba, której walorów nie sposób przecenić – wybór odpowiadającej naszym potrzebom kanapy wcale nie jest prostym zadaniem. Tym bardziej, że ustawiona w pokoju dziennym kanapa nie służy jedynie do siedzenia, ale również spania, jest miejscem, gdzie gromadzą się domownicy i zapraszani są goście.

czytaj więcej >>

Proszę czekać - ładowanie treści...