Artykuły / Usługi / Organizowanie i obsługa imprez


"Tak" inne niż wszystkie

dodano: 2012-08-13

ceremonia ślubnaBiała suknia, welon, garnitur w ciemnych kolorach, pięknie przystrojony kościół lub urząd stanu cywilnego, a potem życzenia od rzeszy gości, prezenty, wesele do białego rana, suto zastawione stoły, czasem i poprawiny – to jeszcze do niedawna najpopularniejszy scenariusz uroczystości zawarcia związku małżeńskiego. Wciąż zresztą wiele par wybiera taki sposób na wypowiedzenie najważniejszego w życiu „tak”, jednak coraz częściej młodzi zakochani przełamują tę konwencję…

czytaj więcej >>

W świetle prawa

dodano: 2012-08-02

formalności ślubne
Nieważne - cywilny, kościelny czy konkordatowy – każdy rodzaj zawarcia związku małżeńskiego wymaga załatwienia pewnych formalności. Ważne jednak, aby wszystkie czynności rozsądnie rozłożyć w czasie, unikniemy wówczas zbędnej nerwowości.

czytaj więcej >>

Obietnica słodkiego życia

dodano: 2012-08-02

tort weselny
Gdy pojawia się na sali, oczy wszystkich gości kierują się ku niemu, zadziwia wyglądem, wabi dekoracją, cieszy podniebienie. Wprowadzenie tortu jest jedną z największych atrakcji weselnych. Warto zadbać, by nowożeńcy i goście zapamiętali tę chwilę na długo.

czytaj więcej >>

Przyjemny drobiazg, ale niekoniecznie pachnący

dodano: 2012-07-25

drobiazgChoć piękne i pachnące, nie zawsze cieszą obdarowanych, a przynajmniej nie tak bardzo, jak życzyliby sobie tego darczyńcy. Zwyczajowo młoda para oprócz prezentów otrzymuje od swoich gości kwiaty, które bywają czasem większym kłopotem niż radością, przynajmniej dla niektórych. Może więc lepszym rozwiązaniem byłoby wskazanie w zaproszeniu drobiazgu, który zastąpi tradycyjną wiązankę?

czytaj więcej >>

Utrwalone w obiektywie

dodano: 2012-07-25

fotografia ślubna
Z jednej strony pamiątka, z drugiej małe arcydzieło, którego państwo młodzi są bohaterami – tym powinna być fotografia ślubna. Jej rolą jest rejestrowanie niezwykłego dla zakochanych dnia zaślubin, ale również stworzenie niebanalnej, artystycznie przedstawionej opowieści o Kasi i Adamie, Izie i Wojtku…

czytaj więcej >>

Proszę czekać - ładowanie treści...